Polityka Prywatności firmy AR-POL

Administratorem Państwa danych jest
BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE "AR-POL" Andrzej Kolczyński z siedzibą w Koninie pod adresem:
ul. Nadbrzeżna 1
62-500 Konin,
tel. 63 244 10 02


Zakres gromadzonych przez Administratora danych ogranicza się do informacji, które zostały podane przez Państwa.

Dane osobowe, będące w posiadaniu Administratora Danych, przetwarzane są w celach: realizacji usług, w celach statystycznych, a także w celach marketingowych (wyłącznie na podstawie odrębnej zgody).

Dane osobowe są przetwarzane w przypadku wyrażenia dobrowolnej osobnej zgody na konkretne cele przetwarzania (w szczególności marketing, przekazania partnerom) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz w celu marketingu własnych towarów lub usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Osoby, którym ujawnia się dane (odbiorcy danych) są upoważnionymi pracownikami/współpracownikami, którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp.

Państwa dane osobowe są przetwarzane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz tak długo, jak jest to konieczne do spełnienia wymogów prawa adekwatnych do sytuacji przetwarzania lub jest to niezbędne w celu rozstrzygnięcia ewentualnych roszczeń.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz zażądania ich kopii.

W przypadku, gdy Państwa dane są przetwarzane w celach marketingowych przysługuje państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane są podawane dobrowolnie, jednak ich podanie, np. w przypadku korzystania z usług jest niezbędne do korzystania z tych usług.

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na badanie zachowań i preferencji (profilowanie) Administrator wykorzystuje je w celu polepszenia jakości świadczonych usług oraz dostosowania oferty do Pana/Pani potrzeb wynikających z wcześniejszych zachowań, podanych danych osobowych.

AR-POL
Biuro Techniczno-Handlowe

62-500 Konin
ul. Nadbrzeżna 1
tel./fax: 63 244-10-01
tel. 63 244-10-02
tel. kom. 602-646-226
email: biuro@ar-pol.com.pl